Favore.plCentrum FinansoweKredyty hipoteczne

Pożyczki hipoteczne

Pożyczki hipoteczne

OFERTA POLECANA PRZEZ EKSPERTÓW

Polecamy niskooprocentowaną pożyczkę z pakietem specjalnych korzyści. Skontaktuj się ze specjalistą, który udzieli Ci pełnej informacji.

Kontakt z doradcą »
Porównywarka pożyczek pozabankowych

Chcesz otrzymać dopasowaną ofertę? Wprowadzaj dane poniżej, a my na bieżąco dokonamy przeliczeń...

Wartość nieruchomości

|
1 000
|
5 000
|
10 000

Okres spłaty

Raty

równe malejące

Waluta kredytu

Kwota kredytu

|
1000
|
5000
|
10000
Bank Oprocentowanie Prowizja
RRSO i rzeczywista roczna stopa oprocentowania
Wysokość raty Popularność
Szukasz kredytu na nowe mieszkanie?
Wybierzemy najlepszą ofertę. Bezpłatnie.
zamów teraz

Wszelkie dane oraz informacje w serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, chyba że informacja podana przez usługodawcę stanowi inaczej. Totalmoney.pl sp. z o.o. pośredniczy pomiędzy Użytkownikami serwisu a usługodawcami z zachowaniem najwyższych profesjonalnych standardów. Wyłączną odpowiedzialność za dane i informacje pochodzące od usługodawców ponosi usługodawca będący dostawcą danych lub informacji.

Pożyczka hipoteczna daje możliwość uzyskania dużego zastrzyku gotówki na dowolny cel. Zabezpieczeniem jest zastaw nieruchomości, dzięki czemu taki kredytobiorca jest wiarygodny dla banku. Takie zabezpieczenie pozwala na pożyczenie dużej kwoty po zdecydowanie niższej cenie niż w przypadku zwykłej pożyczki. Dodatkowo okres spłaty można tutaj znacznie wydłużyć. Przy zaciąganiu pożyczki hipotecznej nie musisz również ujawniać na co zamierzasz przeznaczyć pożyczoną kwotę. Jest to więc bardzo wygodna forma uzyskania dodatkowych funduszy. Zobacz zebrane przez nas oferty pożyczek hipotecznych na najlepszych warunkach i porównaj, która będzie odpowiednia do Twoich celów.

Kredyty
Konta bankowe
Oszczędności i inwestycje