Favore.plCentrum Finansowe

Kredyty indywidualne

Kredyty indywidualne

Szybki kredyt gotówkowy na dobrych warunkach

Kiedy pojawiają się nagłe wydatki, ratunkiem może okazać się szybka pożyczka. Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych kredytów gotówkowych dostępnych w godnych zaufania bankach. Zapoznanie się z ich ofertą ułatwi Ci dokonanie najlepszego wyboru.

Co zrobić, aby przyspieszyć decyzję banku o udzieleniu nam kredytu?

Jeśli chodzi o kredyt gotówkowy dla klientów indywidualnych, to wstępna decyzję możemy uzyskać nawet
w 15 minut, a pieniądze pojawią się na naszym koncie już po około 2-3 godzinach. Decydujące w tym przypadku jest jednak prawidłowe przygotowanie wniosku oraz skompletowanie niezbędnych dokumentów, zanim udamy się do banku.

Jak powszechnie wiadomo, „czas to pieniądz“. Bardzo często czas w jakim klienci mogą liczyć na uzyskanie pożyczki lub kredytu jest dla nich znacznie ważniejszy niż sama ich cena. Konsumenci są w stanie zapłacić więcej, tylko po to, aby dostać pożyczkę w jak najkrótszym czasie lub nawet od ręki. Faktem jest, że nawet
w banku potencjalni kredytobiorcy mogą liczyć na szybką obsługę, co więcej, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Skrócenie czasu jeśli chodzi o podejmowanie decyzji kredytowych jest możliwe dzięki uproszczeniu wielu procedur. Część banków, aby usprawnić ten proces uznaje na przykład skany dokumentów jako wystarczające
do podjęcia takiej decyzji.W przypadku braku wątpliwości oraz potrzeby weryfikacji klienta ze strony analityków danej instytucji, środki mogą zostać uruchomione już po kilku godzinach od chwili złożenia poprawnie skonstruowanego wniosku. To właśnie od klienta zależy, jak długo będzie on czekał na kredyt.

Należy odpowiednio przygotować się do wizyty w placówce bankowej oraz nie zapomnieć o komplecie dokumentów potrzebnych do uzyskania kredytu. Najczęstsze błędy, jeśli chodzi o wnioski o kredyt gotówkowy,
to braki informacji o dochodach lub danych osobowych. Zazwyczaj zaniedbania odnoszą się do znacznie drobniejszych elementów takich, jak braki klauzuli, która zastrzega, że wynagrodzenie zadeklarowane przez pracodawcę kredytobiorcy nie jest zajęte komorniczo. Często zapominamy również o umieszczeniu we wniosku wszystkich danych identyfikacyjnych takich, jak PESEL lub informacja o czasie obowiązywania umowy o pracę, która jest niezbędna, aby potwierdzić, że nie jesteśmy w trakcie okresu wypowiedzenia takiej umowy. Zakład pracy klienta nie może znajdować się w stanie upadłości lub likwidacji i taką deklarację powinniśmy też umieścić we wniosku.

Aby upewnić się, że nasz wniosek posiada wszystkie elementy niezbędne, aby bank udzielił nam kredytu, warto czasem zwrócić się o pomoc po doradcy lub pośrednika finansowego w wybranym oddziale. Osoby te bowiem, najlepiej wiedzą jak wyglądają poszczególne procedury w instytucjach, w których pracują.

Kredyt na używane auto – czy warto?

Kredyty samochodowe to ostatnio bardzo popularna forma finansowania zakupu auta. Aby starać się o tego typu kredyt, nie musimy jednak kupować samochodu w salonie. Na tej samej zasadzie oferty banków coraz częściej obejmują także finansowanie auta używanego.

Kredyty
Konta bankowe
Oszczędności i inwestycje